دسته بندی

درباره ما

مهم ترین هدف ما، همیشه رضایت کامل مسافران بوده و با ارائه خدمات با کیفیت و متنوع به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد.

عمومی مسافرت

مسافرت به شهرهای روسیه

از اواخر دوره ی اتحاد جماهیر، روسیه رشد سریعی در صنعت گردشگری داشته است؛ ابتدا گردشگری داخلی و سپس گردشگری بین المللی. میراث فرهنگی غنی و تنوع طبیعی گسترده ی روسیه، این کشور را در میان محبوب ترین مقاصد توریستی جهان قرار می دهد. مسیر های برجسته ی گردشگری در روسیه شامل سفر در اطراف حلقه ی طلایی شهر های باستانی، گشت با قایق بر رودخانه های بزرگی مانند ولگا و سفر های طولانی با راه آهن سراسری سیبری می شوند. مناطق و فرهنگ های قومیتی متنوع روسیه، انواع غذا ها و سوغاتی ها را عرضه می کنند و انواع سنت ها مانند مناسک سونا ی روسی ( بانیا )، جشن سابانتوی تاتار یا شامانیست سیبریایی را به نمایش می گذارند. در سال ۲۰۱۳، ۳۳ میلیون توریست از روسیه بازدید کردند و این کشور در مقام نهم پربازدید ترین کشور های دنیا و هفتمین کشور پربازدید اروپا قرار گرفت.

آب و هوا روسیه

مساحت گسترده ی روسیه و دور بودن بسیاری از بخش های آن از دریا منجر به غالب شدن آب و هوا ی مرطوب قاره ای در این کشور شده است و این آب و هوا در همه ی بخش های روسیه به جز توندرا و بخش بزرگی از جنوب شرقی رایج است. کوه های جنوبی مانع ورود جریان توده های هوا ی گرم از اقیانوس هند می شوند و دشت غربی و شمالی، کشور را در معرض اثرات قطبی و آتلانتیکی قرار می دهند.

اشتراک گذاری

Related Blogs

شهرمکزیک در رسیدن بهار استقبال می کند.

بهترین تفریحات و جاذبه های گردشگری مکزیکو سیتی پاسئو د

Read More

تور مسافرت به اروپا

رویای سفر به سرزمین عجایب و تعطیلاتی که به سرعت برق و با

Read More

تورهای ترکیه

استانبول شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ،

Read More

ارسال یک نظر