دسته بندی

درباره ما

مهم ترین هدف ما، همیشه رضایت کامل مسافران بوده و با ارائه خدمات با کیفیت و متنوع به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد.

عمومی ماجراجویی

شهرمکزیک در رسیدن بهار استقبال می کند.

بهترین تفریحات و جاذبه های گردشگری مکزیکو سیتی

پاسئو د لا ریفورما (Paseo de la Reforma)

پاسئو د لا ریفورما، مکانی عالی برای شروع یک روز سفری در مکزیکو سیتی به شمار می‌رود. این خیابان مشهور از خیابان های اروپایی الهام گرفته و از مرکز شهر تا اقامتگاه سلطنتی سابق (قلعه Chapultepec) کشیده شده است. گزینه های فرهنگی زیادی در طول این خیابان به چشم می خورد، که از جمله آن‌ها می توان به بناهای یادبود شامل بنای نمادین El Angel  (فرشته‌ی استقلال) و فواره‌ی دیانا، زن شکارچی اشاره کرد. بازدید از این خیابان را به هیچ وجه از دست ندهید.

نکته‌ها:

  • پیشنهاد می کنیم از سالن اجتماعات ملی شروع کنید و مسیرتان را به سمت موزه‌ی مردم شناسی، قلعه‌ی Chapultepec و بنای فرشته‌ی استقلال ادامه بدهید.
  • تعداد بیشماری اغذیه فروشی خیابانی در اطراف سالن اجتماعات ملی و موزه‌ی مردم شناسی وجود دارد که غذاهایی همچون انواع تورتا، انواع تاکو، انواع سالاد میوه و هات داگ را به فروش می‌رسانند. اگر گرسنه شدید می توانید برای ناهار، روی آن‌ها به عنوان مکان‌هایی خوب حساب باز کنید.
  • روزهای یکشنبه، خیابان ریفورما برای استفاده‌ی دوندگان و دوچرخه سواران بسته می‌شود. در تمام طول خیابان دوچرخه‌هایی برای اجاره وجود دارد.
اشتراک گذاری

وبلاگ های مرتبط

شهرمکزیک در رسیدن بهار استقبال می کند.

بهترین تفریحات و جاذبه های گردشگری مکزیکو سیتی پاسئو د

ادامه مطلب

تور مسافرت به اروپا

رویای سفر به سرزمین عجایب و تعطیلاتی که به سرعت برق و با

ادامه مطلب

تورهای ترکیه

استانبول شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ،

ادامه مطلب

ارسال یک نظر