عمومی ماجراجویی

تور مسافرت به اروپا

رویای سفر به سرزمین عجایب و تعطیلاتی که به سرعت برق و باد خواهند گذشت! کدام مقصد، کدام شهر، کدام قاره؟ نفسی عمیق بکشید و چشمهایتان را ببندید. جهانی را تصور کنید که ورای زمان و مکان هر آنچه که روح و جسم را اغنا می‌کند درون خود جای داده است. ثانیه‌ها خواهند گذشت اما هر لحظه به مانند تصوری ابدی در ذهن ثبت خواهد شد. سفر به اروپا سفری الهام بخش است و وسعت جاذبه‌هایی که در مقابل دیدگان آشکار می‌شوند بی‌مانند. همین امر به شما ثابت خواهد کرد که گاه توقعاتمان آنطور که باید و شاید است کمال گونه نیست. اما به طور حتم سفر به این قاره سطح انتظاراتتان را تغییر خواهد داد. این سرزمین اضداد، مدرن و باستانی، ساده و لوکس، سخت و نرم را با ظریف‌ترین طراحی در کنار هم جای داده است و ترکیبی بی بدیل را در سرتاسر پهنه‌اش گسترده است. در تور اروپا با ما همراه شوید تا از این لحظه رویای سفر به این سرزمین را در قالب واقعیتی ناب و خاطره انگیز تجربه کنید.

گشت و گذار در طبیعت بکر اروپا

اگر فهرستی هزار موردی از تمامی آنچه که می‌پندارید دیدنشان تمامی خستگی‌های سال‌های ملالت آور عمر را از تن به در خواهند کرد بنویسید، سفر با تور اروپا دو هزار مورد را در مقابل دیدگانتان خواهد گسترد. وسعت جاذبه‌های طبیعی این قاره بی‌شمار است. از سختی کوه‌های سر به فلک کشیده تا نرمی آبی آرام دریاها، از انبوهی گیسوان سبز جنگل‌های بکر تا پراکندگی عطر خوش گل‌های وحشی در وسعت بی‌کران علفزارهای رقصان در باد، جاذبه‌های این سرزمین هزار رنگ، ورای انتظاراتتان را رقم خواهد زد. تجربه چشم اندازهای خیال انگیز رشته کوه‌های دولومیتی (Dolomites، ایتالیا) و مناظر بکر پارک‌ ملی اردسا (Ordesa y Monte Perdido National Park، اسپانیا) دفتر یادداشتتان را آکنده از خاطرات سبز خواهند کرد و فرصت ثبت تصاویری بی‌نظیر از آنچه که شاید تجربه‌اش در جایی دیگر امکان پذیر نباشد به دست می‌دهند.

تجربه طعمی متفاوت همراه با تور اروپا

هیچ منویی را نمی‌توان یافت که تنوع غذایی این قاره را شامل شده باشد. از پیش غذا تا دسر، گستردگی انتخاب‌ها، گردشگران تور اروپا را شگفت زده خواهد کرد و آن‌ها را با طیفی از طعم‌ها و رنگ‌هایی روبرو می‌سازد که هیچگاه فراموششان نخواهند کرد. اگرچه نمی‌توان از میان این وعده‌های لذیذ خوش طعم‌ترینشان را برگزید اما نمی‌توان منکر طعم اصیل تاپا (Tapas) این پیش غذای اسپانیایی که با تنوع بی‌بدیلش هر ذائقه‌ای را اشباع خواهد کرد شد و البته این دستورهای پخت کم نظیر ایتالیا هستند که بی‌اشتهاترین‌ها را بر سر ذوق آورده‌اند. از میان شاهکارهای دنیای آشپزی این سرزمین می‌توان به پیتزا مارگاریتا این نان برشته پر پنیر که با سبزیجات رنگارنگ تزئین شده است، تیرامیسو این دسر خوش طعم با بافت لطیف و شیرینش و جلاتو (Gelato) این بستنی خوش رنگ که هیچگاه از آن سیر نخواهید شد و هرگز نمونه‌اش را در خارج از ایتالیا نخواهید یافت اشاره کرد.

اشتراک گذاری

وبلاگ های مرتبط

شهرمکزیک در رسیدن بهار استقبال می کند.

بهترین تفریحات و جاذبه های گردشگری مکزیکو سیتی پاسئو د

ادامه مطلب

تور مسافرت به اروپا

رویای سفر به سرزمین عجایب و تعطیلاتی که به سرعت برق و با

ادامه مطلب

تورهای ترکیه

استانبول شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ،

ادامه مطلب

ارسال یک نظر